Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι σχεδιασμένο για gaming, προσφέροντας επιφάνεια με εικόνα σε μπλε χρώμα. Κατασκευασμένο από ύφασμα, ύφασμα και καουτσούκ, διαθέτει ραμμένα άκρα για μεγαλύτερη ανθεκτικότητα και αντιολισθητική βάση που εξασφαλίζει σταθερότητα κατά τη χρήση. Είναι πλενόμενο, γεγονός που διευκολύνει τη συντήρηση και τη διατήρηση της καθαριότητας. Το μέγεθός του είναι 920 mm πλάτος, 400 mm βάθος και 3 mm πάχος, προσφέροντας άνετη επιφάνεια για χρήση.
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Επιφάνεια με εικόνα | Ναι |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Ραμμένα άκρα | Ναι |
| Πλενόμενο | Ναι |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
| Πλάτος | 920 mm |
| Βάθος | 400 mm |
| Πάχος | 3 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: