Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming mouse pad σε μαύρο χρώμα προσφέρει μια εξαιρετική επιφάνεια για παιχνίδια με μονοχρωματική σχεδίαση. Κατασκευασμένο από ύφασμα και καουτσούκ, διαθέτει ραμμένα άκρα για μεγαλύτερη αντοχή και αντιολισθητική βάση που εξασφαλίζει σταθερότητα κατά τη χρήση. Το μέγεθος XL και το πλενόμενο υλικό το καθιστούν ιδανικό για απαιτητικούς gamers που αναζητούν άνεση και πρακτικότητα.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Μη ολισθηρή βάση | Ναι |
| Ραμμένα άκρα | Ναι |
| Μέγεθος | XL |
| Πλενόμενο | Ναι |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
| Πλάτος | 920 mm |
| Βάθος | 400 mm |
| Πάχος | 3 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: