Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, προσφέροντας υψηλή απόκριση και ακρίβεια κατά το gaming. Είναι εξοπλισμένο με τέσσερα κουμπιά, συμπεριλαμβανομένων των βασικών αριστερού, μεσαίου και δεξιού κλικ, καθώς και ενός για ρύθμιση της ανάλυσης του αισθητήρα. Το ποντίκι έχει ελαφρύ βάρος 53 γραμμαρίων και εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για χρήση με τα δύο χέρια. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο RGB φωτισμό με διάφορα χρώματα και εφέ, προσφέροντας μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Αριθμός Κουμπιών | 4 |
| Ρυθμιζόμενη Ανάλυση | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Ναι |
| Κουμπί Sniper | Ναι |
| Βάρος | 53 gr |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz, Καλώδιο USB |
| Μήκος | 123 mm |
| Πλάτος | 61 mm |
| Ύψος | 39,5 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: