Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 500 W προσφέρει αξιόπιστη παροχή ενέργειας για υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργή διόρθωση συντελεστή ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS, εξασφαλίζοντας αποδοτική λειτουργία με απόδοση 80%. Ο σχεδιασμός της περιλαμβάνει έναν ανεμιστήρα 12 cm για ενεργή ψύξη και πλήρη καλωδίωση χωρίς modularity. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX για τη μητρική, 3 SATA, 2 Molex, 1 PCI Express 6+2 pin και σύνδεση για δισκέτα. Η μονάδα διαθέτει προστασίες από υπερτάσεις, υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υποτάσεις, εξασφαλίζοντας σταθερή και ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 500 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Silver |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 230 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 4 A |
| Συντελεστής ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 130 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 130 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V1) | 24 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V2) | 21 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 19 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Απόδοση | 80 % |
| Προστασίες ισχύος | Over voltage, Overload, Short circuit, Under voltage |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 3 |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 2 |
| Σύνδεση EPS (8-pin) | Όχι |
| Σύνδεση PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Σύνδεση δισκέτας | Ναι |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 87 mm |
| Πιστοποιήσεις | CE, CB, TÜV, EAC, RoHS |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733020 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: