Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην εγκατάσταση μητρικών πλακετών ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από SPCC υλικό σε μαύρο χρώμα, διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και φίλτρο κατά της σκόνης. Υποστηρίζει έως 5 αποθηκευτικές μονάδες, με 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 2 για 2.5" δίσκους. Διαθέτει 7 πλήρους ύψους θύρες επέκτασης και υποστηρίζει μεγάλες κάρτες γραφικών έως 40 cm και ψύκτρες CPU ύψους έως 17.5 cm. Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη, ενώ το κουτί περιλαμβάνει κουμπιά reset, on/off και RGB control. Υποστηρίζει υδρόψυξη με διάφορα μεγέθη ραδιερατόρων και διαθέτει προεγκατεστημένους ανεμιστήρες για βέλτιστη ψύξη.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | SPCC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις αποθήκευσης συνολικά | 5 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλήρους ύψους θύρες επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Πάνελ σκληρυμένου γυαλιού | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Κουμπί RGB control | Ναι |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Κάλυμμα τροφοδοτικού | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 22 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Προεγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 2x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Προεγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετροι πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Προεγκατεστημένοι πάνω ανεμιστήρες | 3x 120 mm, 2x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων μπροστά | 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πλευρικά | 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πάνω | 240, 280, 360 mm |
| Υποστήριξη PWM | Ναι |
| Πλάτος | 230 mm |
| Βάθος | 465 mm |
| Ύψος | 495 mm |
| Βάρος | 7.3 kg |
| Πάχος υλικού | 0.6 mm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: