Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για gaming και επαγγελματική χρήση. Υποστηρίζει πολλαπλές μορφές μητρικών πλακετών όπως ATX, micro ATX, EATX και άλλες, ενώ διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και πολύχρωμο RGB φωτισμό. Διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, διαχείριση καλωδίων και κουμπί ελέγχου RGB. Υποστηρίζει μεγάλους ψύκτες CPU έως 17.5 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 40 cm, καθώς και τροφοδοτικά μήκους έως 22 cm. Το κουτί περιλαμβάνει 4 ανεμιστήρες 140 mm στην πρόσοψη και υποστηρίζει μεγέθη ψυγείων 240 έως 420 mm μπροστά και 240 έως 360 mm στην κορυφή. Υπάρχουν 2 εσωτερικές θέσεις για δίσκους 3.5" και 2 για 2.5". Παρέχει θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και είσοδο και έξοδο ήχου.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, CEB, EATX, EEB, ITX, micro ATX, Micro-ITX, SSI CEB, SSI EEB, uATX |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, Πολύχρωμος (Multi) |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 (εσωτερικές) |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Θέσεις 5.25" | 0 |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Ανεμιστήρες στην πρόσοψη | 4 x 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 240, 280, 360 mm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 17.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 22 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρες USB 2.0 | 0 |
| Ήχος είσοδος | Ναι |
| Ήχος έξοδος | Ναι |
| Βάρος | 7.75 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 230 x 465 x 495 mm |
| Πάχος υλικού | 0.6 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: