Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Full Tower σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευρύχωρο εσωτερικό χώρο και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει 2 θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5" και 2 θέσεις για δίσκους 2.5", ενώ παρέχει 7 θέσεις επέκτασης. Είναι εξοπλισμένο με φίλτρο κατά της σκόνης, κουμπί επανεκκίνησης και ενεργοποίησης/απενεργοποίησης. Υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 17 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 32 cm. Η ψύξη περιλαμβάνει 1 προεγκατεστημένο πίσω ανεμιστήρα 120 mm και δυνατότητα τοποθέτησης έως 3 μπροστινών ανεμιστήρων και 2 επάνω, με υποστήριξη για ψύκτρες έως 280 mm μπροστά. Το κουτί έχει διαστάσεις 462 mm ύψος, 405 mm βάθος και 212 mm πλάτος, με βάρος 4.29 kg.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Full Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί επανεκκίνησης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 32 cm |
| Προεγκατεστημένοι πίσω ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 280 mm |
| Διαστάσεις (Υ x Β x Π) | 462 x 405 x 212 mm |
| Βάρος | 4.29 kg |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ήχος | Ναι |
| Πιστοποιήσεις | CE, EAC, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: