Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mini Tower κουτί υπολογιστή σε μαύρο χρώμα προσφέρει μια συμπαγή και λειτουργική λύση για την τοποθέτηση μητρικών πλακετών micro ATX, Mini-ITX και uATX. Διαθέτει υποστήριξη για έως 3 αποθηκευτικές μονάδες, με 1 θέση 3.5" και 2 θέσεις 2.5". Η κατασκευή του περιλαμβάνει φίλτρο κατά της σκόνης και κουμπιά reset και on/off για εύκολη χρήση. Υποστηρίζει ψύξη με έως 3 ανεμιστήρες μπροστά, 1 πίσω και 2 στην κορυφή, καθώς και υδρόψυξη με ραδιέιτορες διαφόρων μεγεθών. Το μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU είναι 16.5 cm, ενώ η μέγιστη υποστηριζόμενη κάρτα γραφικών έχει μήκος 33 cm. Το κουτί έχει διαστάσεις 212x360x420 mm και βάρος 5.15 kg.
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος | PC |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX, uATX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Συνολικές θέσεις αποθήκευσης | 3 |
| Θέσεις επέκτασης | 4 (Full-Height) |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 33 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 18 cm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέιτορα μπροστά | 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέιτορα πάνω | 240, 280 mm |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων μπροστά (μέγιστο) | 3 (120, 140 mm) |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πίσω (μέγιστο) | 1 (120 mm) |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πάνω (μέγιστο) | 2 (120, 140 mm) |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες πίσω | 1x 120 mm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 212 x 360 x 420 mm |
| Βάρος | 5.15 kg |
| Πάχος υλικού | 0.6 mm |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Θύρες USB Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: