Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 750 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Διαθέτει ενεργή διόρθωση συντελεστή ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS Bronze, εξασφαλίζοντας οικονομία ενέργειας και υψηλή απόδοση έως 85%. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει εύκολη διαχείριση και βελτιστοποιημένη ροή αέρα, ενώ ο ανεμιστήρας 14 cm τοποθετημένος στην κορυφή εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη. Υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX, 6 SATA, 3 Molex, 4 PCI Express και CPU 4+4 pin, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων συστημάτων.
| Ισχύς | 750 W |
| Τύπος Modular | Πλήρως Modular |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Bronze |
| Τύπος τροφοδοτικού | PS/2 |
| Έκδοση ATX | 2.3 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τάση εισόδου AC | 115 - 230 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Συντελεστής ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Ενεργός |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 120 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 62.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Απόδοση | 85 % |
| Προστασίες ισχύος | Υπερένταση, Υπερτάση, Υπερθέρμανση, Υπερφόρτωση, Βραχυκύκλωμα, Υπόταση |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 6 |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 3 |
| Αριθμός συνδέσεων PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Σύνδεση CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεση δισκέτας | Ναι |
| Τύπος ψύξης | Ενεργός |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 14 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Κορυφή |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 87 mm |
| Βάρος | Μη αναφερόμενο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: