Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα 850 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, που διευκολύνει τη διαχείριση και την αισθητική του εσωτερικού του κουτιού. Η πιστοποίηση 80 PLUS Bronze εξασφαλίζει οικονομία ενέργειας με απόδοση έως 85%. Ο ενεργός τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) βελτιώνει την απόδοση και τη σταθερότητα. Η ψύξη γίνεται με έναν ανεμιστήρα 14 cm τοποθετημένο στην κορυφή, προσφέροντας αποτελεσματική και αθόρυβη λειτουργία. Υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX για τη μητρική, 9 SATA, 3 Molex, 4 PCI Express 6+2 pin, καθώς και συνδέσεις για CPU και floppy disk drive. Η τροφοδοσία είναι κατάλληλη για συστήματα PC με μορφολογία PS/2 και ATX 2.3.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | PS/2 |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Πλήρως Modular | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Ενεργός |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 14 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Κορυφή |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 115 - 230 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Συντελεστής ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 140 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 140 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 70.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Απόδοση | 85 % |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over voltage, Overheating, Overload, Short circuit, Under voltage |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 9 |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 3 |
| Αριθμός συνδέσεων PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεσμος floppy disk drive | Ναι |
| Έκδοση ATX | 2.3 |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 87 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: