Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου PC σε μαύρο χρώμα κατασκευασμένο από SECC προσφέρει ευελιξία και συμβατότητα με μητρικές πλακέτες ATX, Mini-ATX και Mini-ITX. Διαθέτει αρκετές θέσεις για δίσκους 3.5", 2.5" και 5.25", καθώς και υποστήριξη για ψύκτρες CPU ύψους έως 14 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 25 cm. Η κατασκευή του είναι στιβαρή με πάχος υλικού 0.7 mm και συνολικό βάρος 8.2 kg, ενώ υποστηρίζει τροφοδοτικά ATX. Παρέχει επίσης θύρες USB 2.0 και USB 3.2 Gen 1, καθώς και υποδοχές ήχου για είσοδο και έξοδο.
| Τύπος | PC |
| Υλικό | SECC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Συμβατοί τύποι μητρικής | ATX, Mini-ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" εξωτερικές | 1 |
| Θέσεις 3.5" εσωτερικές | 3 |
| Θέσεις 5.25" εξωτερικές | 3 |
| Θέσεις 5.25" εσωτερικές | 3 |
| Θέσεις 2.5" | 1 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Παράθυρο πλευρικό | Όχι |
| Υποστηριζόμενοι τύποι τροφοδοτικού | ATX |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 14 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 25 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5", 5.25" |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες εμπρός (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων εμπρός | 90, 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πίσω (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πίσω | 80, 90, 120 mm |
| Πλήθος θυρών USB 2.0 | 2 |
| Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ύπαρξη εισόδου ήχου | Ναι |
| Ύπαρξη εξόδου ήχου | Ναι |
| Πλάτος | 198 mm |
| Βάθος | 465 mm |
| Ύψος | 425 mm |
| Βάρος | 8.2 kg |
| Πάχος υλικού | 0.7 mm |
| Βίδες περιλαμβάνονται | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: