Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την κατασκευή υπολογιστή, υποστηρίζοντας μητρικές micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει 2 εσωτερικές θέσεις για δίσκους 3.5", 1 εξωτερική θέση 5.25" και 4 θέσεις επέκτασης. Είναι κατάλληλο για χρήση στο σπίτι ή το γραφείο, με υποστήριξη για ψύκτρες CPU ύψους έως 14.3 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 27 cm. Παρέχει θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A και USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και υποδοχές ήχου. Το κουτί διαθέτει επίσης υποδοχή κλειδώματος Kensington για ασφάλεια.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος | PC |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Κατάλληλο για | Home/Office |
| Αριθμός εσωτερικών θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός εξωτερικών θέσεων 5.25" | 1 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 4 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ύπαρξη υποδοχής ήχου εισόδου | Ναι |
| Ύπαρξη υποδοχής ήχου εξόδου | Ναι |
| Υποδοχή κλειδώματος | Ναι, Kensington |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 14.3 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 27 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5", 5.25" |
| Αριθμός υποστηριζόμενων εμπρόσθιων ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετρος εμπρόσθιου ανεμιστήρα | 80 mm |
| Αριθμός εγκατεστημένων οπίσθιων ανεμιστήρων | 1x 90 mm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων οπίσθιων ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετρος οπίσθιου ανεμιστήρα | 90 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Βάρος | 4.49 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 170 x 329 x 408 mm |
| Πάχος υλικού | 0.8 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: