Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Small Form Factor (SFF) |
| Υλικό | SECC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 5.25" | 1 |
| Εσωτερικές θέσεις 3.5" | 1 |
| Εξωτερικές θέσεις 5.25" | 1 |
| Θέσεις επέκτασης | 2 |
| Κατάλληλο για | Σπίτι/Γραφείο |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Ναι |
| Τροφοδοτικό | 300 W |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετρος μπροστινού ανεμιστήρα | 80 mm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 15 cm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 6.5 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Πλάτος | 92.5 mm |
| Βάθος | 290 mm |
| Ύψος | 280 mm |
| Βάρος | 3.55 kg |
| Πάχος υλικού | 0.5 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: