Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι σχεδιασμένο για να προσφέρει ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση υπολογιστή με υποστήριξη μητρικών πλακετών ATX και micro ATX. Κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό SECC σε μαύρο χρώμα, διαθέτει αρκετούς χώρους για αποθήκευση και ψύξη, υποστηρίζοντας έως 2 δίσκους 3.5" και 2 δίσκους 2.5". Η μέγιστη υποστήριξη για ψύκτρα επεξεργαστή είναι 14 cm και για κάρτα γραφικών 38 cm, ενώ παρέχει αρκετές θέσεις για ανεμιστήρες για βέλτιστη ροή αέρα.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | SECC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Συμβατές μητρικές πλακέτες | ATX, micro ATX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 5.25" | 2 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 14 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Πλήθος υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος μπροστινών ανεμιστήρων | 80, 90, 120 mm |
| Πλήθος υποστηριζόμενων πλευρικών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Πλήθος υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρων | 80 mm |
| Βάρος | 4.05 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 180 mm x 484 mm x 404 mm |
| Τύπος | PC |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 0 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: