Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Cube είναι σχεδιασμένο για χρήση σε οικιακό ή επαγγελματικό περιβάλλον, προσφέροντας υποστήριξη για μητρικές micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από SPCC υλικό σε μαύρο χρώμα, διαθέτει αρκετές θέσεις για δίσκους και μονάδες, καθώς και υποστήριξη για ψύκτρες και κάρτες γραφικών με συγκεκριμένες διαστάσεις. Επιπλέον, περιλαμβάνει φίλτρο κατά της σκόνης και κουμπιά λειτουργίας και επαναφοράς, καθιστώντας το πρακτικό και λειτουργικό.
| Μέγεθος | Cube |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | SPCC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 5.25" | 1 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Εσωτερικές θέσεις 3.5" | 2 |
| Εξωτερικές θέσεις 5.25" | 1 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 4 |
| Πλήρους ύψους θέσεις επέκτασης | 4 |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Κατάλληλο για | Οικιακή/Επαγγελματική χρήση |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 32 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 16 cm |
| Θέση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 3.5" |
| Μορφή SSD | 2.5" |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες εμπρός (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πίσω (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πάνω (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 120, 140 mm |
| Πλάτος | 265 mm |
| Βάθος | 390 mm |
| Ύψος | 295 mm |
| Βάρος | 4.3 kg |
| Πάχος υλικού | 0.6 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: