Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Cube είναι σχεδιασμένο για μητρικές Mini-ITX και προσφέρει κομψή και συμπαγή κατασκευή με μαύρο χρώμα και υλικό SPCC. Διαθέτει αρκετές θέσεις για αποθηκευτικά μέσα, υποστηρίζοντας έως 3 σκληρούς δίσκους 3.5", 3 θέσεις 2.5" και 1 θέση 5.25". Είναι κατάλληλο για χρήση στο σπίτι ή το γραφείο και διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, καθώς και κουμπί ενεργοποίησης. Υποστηρίζει κάρτες γραφικών μήκους έως 32 cm και ψύκτρες επεξεργαστή ύψους έως 14.5 cm. Παρέχει θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A και υποδοχή ήχου, ενώ η τροφοδοσία τοποθετείται στο κάτω μέρος του κουτιού.
| Μέγεθος | Cube |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | SPCC |
| Τύπος | PC |
| Συμβατά μεγέθη μητρικής | Mini-ITX |
| Κατάλληλο για | Σπίτι/Γραφείο |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 5.25" | 1 |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 32 cm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 14.5 cm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων αποθηκευτικών δίσκων | 3 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Υποδοχή ήχου | Ναι |
| Αριθμός υποστηριζόμενων ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενου πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Βάρος | 3.79 kg |
| Διαστάσεις (Π x Υ x Β) | 260 mm x 195 mm x 356 mm |
| Πάχος υλικού | 0.8 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: