Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 500 W προσφέρει αξιόπιστη παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Διαθέτει ενεργό Power Factor Correction (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση. Ο σχεδιασμός της είναι σε μαύρο χρώμα με έναν ενεργό ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm για αποτελεσματική ψύξη. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 24-pin ATX για τη μητρική, 4 SATA, 3 Molex, 1 PCI Express 6+2 pin και 1 Floppy, με καλώδια μη αποσπώμενα (Non-Modular).
| Ισχύς | 500 W |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Τύπος τροφοδοτικού | PS/2 |
| Μορφή (form factor) | ATX 2.3 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Ενεργός |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Βάρος | 1.65 kg |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 8 A |
| Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V1) | 41 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Προστασίες ισχύος | Over voltage, Overload, Short circuit |
| Συνδέσεις μητρικής | 24-pin ATX |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 4 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150, 500 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 3 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150, 500 mm |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 50 cm |
| Σύνδεση CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 65 cm |
| Σύνδεση Floppy | 1 |
| Μήκος (Βάθος) | 150 mm |
| Πλάτος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: