Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mini Tower κουτί είναι σχεδιασμένο για οικιακή και επαγγελματική χρήση, προσφέροντας συμπαγείς διαστάσεις και υποστήριξη για Mini-ITX μητρικές πλακέτες. Κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό SGCC σε μαύρο χρώμα, διαθέτει 1 θέση για 3.5" δίσκο, 1 θέση για 5.25" συσκευή και 1 θέση για 2.5" δίσκο, καθώς και 4 θέσεις επέκτασης. Υποστηρίζει ψύκτρα CPU ύψους έως 8.5 cm και κάρτα γραφικών μήκους έως 19.5 cm. Διαθέτει ενσωματωμένη τροφοδοσία 300 W και θύρες USB 2.0 και USB 3.2 Gen 1 Type-A, καθώς και υποδοχές ήχου εισόδου και εξόδου. Το κουτί δεν έχει παράθυρο στο πλάι ούτε φωτισμό, αλλά διαθέτει κουμπιά reset και on/off.
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Υλικό | SGCC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 5.25" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 1 |
| Εξωτερικές θέσεις 5.25" | 1 |
| Θέσεις επέκτασης | 4 |
| Half-Height θέσεις επέκτασης | 4 |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Κατάλληλο για | Οικιακή/Επαγγελματική χρήση |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Ναι |
| Τροφοδοτικό | 300 W |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 8.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 19.5 cm |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 0 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 0 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένος ανεμιστήρας μπροστά | 1x 80 mm |
| Μέγιστος αριθμός υποστηριζόμενων ανεμιστήρων μπροστά | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων ανεμιστήρων μπροστά | 80 mm |
| Πλάτος | 102 mm |
| Βάθος | 356 mm |
| Ύψος | 338 mm |
| Βάρος | 4.75 kg |
| Πάχος υλικού | 0.6 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: