Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 550 W προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστικά συστήματα. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας ενεργειακή αποδοτικότητα 90%, ενώ ο ενεργός τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) βελτιώνει τη σταθερότητα και την απόδοση. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει εύκολη διαχείριση καλωδίων και βελτιώνει την αισθητική και τη ροή αέρα στο εσωτερικό του κουτιού. Με διαστάσεις 125x100x64 mm και μαύρο χρώμα, η μονάδα διαθέτει έναν ανεμιστήρα 8 cm για αποτελεσματική ψύξη και προστασίες από υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υπερθέρμανση.
| Ισχύς | 550 W |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Μορφή PSU | PS/2 |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 125 x 100 x 64 mm |
| Ανεμιστήρας | 1 x 8 cm |
| Είσοδος AC Τάση | 100 - 240 V |
| Είσοδος AC Συχνότητα | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα Εισόδου | 6 A |
| Συντελεστής Ισχύος | 0.9 |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη Ισχύς +3.3V | 90 W |
| Συνδυασμένη Ισχύς +5V | 90 W |
| Μέγιστο Ρεύμα +3.3V | 18 A |
| Μέγιστο Ρεύμα +12V1 | 45.8 A |
| Μέγιστο Ρεύμα +5V | 15 A |
| Μέγιστο Ρεύμα -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο Ρεύμα +5Vsb | 3 A |
| Απόδοση | 90 % |
| Προστασίες Ισχύος | Over current, Over voltage, Overheating, Overload, Short circuit, Under voltage |
| Συνδετήρες Μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός SATA Συνδετήρων | 4 |
| Peripheral (Molex) Συνδετήρες (4-pin) | 3 |
| PCI Express Συνδετήρες (6+2 pin) | 2 |
| CPU Συνδετήρας (4+4 pin) | Ναι |
| ATX Συνδετήρας (20+4 pin) | Ναι |
| Floppy Drive Συνδετήρας | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: