Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών ATX. Με διαστάσεις 205 mm πλάτος, 490 mm βάθος και 590 mm ύψος, και βάρος 11 κιλά, είναι ιδανικό για gaming και γενική χρήση. Διαθέτει αρκετές θέσεις για εσωτερικούς και εξωτερικούς δίσκους, καθώς και υποδοχές USB και ήχου για πλήρη συνδεσιμότητα.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | PC |
| Συμβατότητα μητρικής | ATX |
| Πλάτος | 205 mm |
| Βάθος | 490 mm |
| Ύψος | 590 mm |
| Βάρος | 11 kg |
| Θέσεις εσωτερικών δίσκων | 5x 3.5" |
| Θέσεις εξωτερικών δίσκων | 4x 5 1/4" 1x 3.5" |
| Προαιρετικοί ανεμιστήρες | 1x 80mm, 1x 92mm, 1x 120mm |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες Firewire (IEEE 1394) | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: