Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 650 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή PS/2 και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπου ATX. Διαθέτει ημιαποσπώμενα καλώδια (Semi-Modular) που διευκολύνουν τη διαχείριση καλωδίων και βελτιώνουν την αισθητική και τη ροή αέρα στο εσωτερικό του κουτιού. Ο ανεμιστήρας διαμέτρου 12 cm βρίσκεται στην κορυφή και προσφέρει ενεργή ψύξη με φωτισμό σε μπλε, πράσινο και κόκκινο χρώμα, προσδίδοντας αισθητική και λειτουργικότητα. Η τροφοδοσία διαθέτει πολλαπλές προστασίες όπως υπέρταση, υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υποτάση, εξασφαλίζοντας ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 650 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | PS/2 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX |
| Modularity | Semi-Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Φωτισμός | Ναι (Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο) |
| Τάση εισόδου AC | 230 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 6.3 A |
| Συνολική ισχύς | 650 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V1 | 26 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V2 | 26 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2.5 A |
| Απόδοση | 85 % |
| Προστασίες ισχύος | Over voltage, Overload, Short circuit, Under voltage |
| Συνδεσμολογία μητρικής | 24-pin ATX |
| Αριθμός SATA power connectors | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA power | 150, 450 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου Peripheral (Molex) power | 150, 450 mm |
| Αριθμός PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express power | 55 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU power | 60 cm |
| Αριθμός Floppy drive power connectors | 2 |
| Floppy disk drive connector | Ναι |
| Τύπος καλωδίων | Semi-Modular |
| Βάρος | 2.14 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 150 x 140 x 87 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: