Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 750 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει ημι-μονταρισμένη καλωδίωση (Semi-Modular) που διευκολύνει τη διαχείριση καλωδίων και βελτιώνει την αισθητική και τη ροή αέρα στο εσωτερικό του κουτιού. Ο ανεμιστήρας διαμέτρου 12 cm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη με φωτισμό, προσφέροντας παράλληλα και αισθητική αναβάθμιση. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις SATA, Molex και PCI Express, ενώ διαθέτει προστασίες από υπερτάσεις, βραχυκυκλώματα και υπερφόρτωση, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια του συστήματος.
| Ισχύς | 750 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Semi-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ψύξη | Ενεργή |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο |
| Βάρος | 2.15 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 150 x 140 x 87 mm |
| Τάση εισόδου AC | 230 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 6.3 A |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 130 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 130 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V1) | 30 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V2) | 30 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Απόδοση | 85 % |
| Συνδέσεις μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 55 cm |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150, 450 mm |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150, 450 mm |
| Αριθμός συνδέσεων PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 55 cm |
| Σύνδεση τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 60 cm |
| Συνδέσεις floppy drive | 2 |
| Προστασίες ισχύος | Υπέρταση, Υπερφόρτωση, Βραχυκύκλωμα, Υπόταση |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: