Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 500 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές και servers με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργή διόρθωση συντελεστή ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση και σταθερή παροχή ρεύματος. Η μονάδα έχει μαύρο χρώμα και ενεργό σύστημα ψύξης με ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η καλωδίωση είναι μη-αποσπώμενη (Non-Modular) και περιλαμβάνει πολλαπλές συνδέσεις για μητρική πλακέτα, SATA, Molex, EPS και PCI Express, καλύπτοντας τις ανάγκες ενός σύγχρονου υπολογιστή.
| Ισχύς | 500 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS |
| Υποστηριζόμενες μορφές μητρικής | ATX |
| Έκδοση ATX | 2.3 |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Ενεργός |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 200 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 3.5 A |
| Συντελεστής ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 444 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 4.8 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V1 | 37 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.4 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2.5 A |
| Συνδέσεις μητρικής πλακέτας | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 65 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 4 |
| Μήκη καλωδίων SATA | 450, 600, 750 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 2 |
| Μήκη καλωδίων Molex | 150, 450 mm |
| EPS σύνδεση (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express σύνδεση (6+2 pin) | 1 |
| CPU σύνδεση (4+4 pin) | Ναι |
| Προστασίες ισχύος | Short circuit, Surge and inrush, Surge protection |
| Βάρος | 1.2 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CB, CE, EAC, RoHS |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ErP |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: