Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 600 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές και servers με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS, εξασφαλίζοντας αποδοτική και σταθερή παροχή ενέργειας. Η μονάδα έχει μαύρο χρώμα και ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm για αποτελεσματική ψύξη. Παρέχει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX, 4 SATA, 2 PCI Express 6+2 pin και 4+4 pin CPU, με καλώδια μη αποσπώμενα (non-modular).
| Ισχύς | 600 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS |
| Μονάδα τροφοδοσίας (PSU) μορφή | ATX |
| Υποστηριζόμενες μορφές μητρικής | ATX |
| Έκδοση ATX | 2.3 |
| Μοντέλο καλωδίωσης | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 200 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 4.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@220V) | 4.5 A |
| Παράγοντας ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης παράγοντα ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 4.8 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V1) | 45 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.4 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Χαρακτηριστικά προστασίας ισχύος | Βραχυκύκλωμα, Προστασία από αιχμές και ρεύμα εκκίνησης |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 65 cm |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 4 |
| Μήκη καλωδίων SATA | 450, 600, 750 mm |
| Μήκη καλωδίων περιφερειακών (Molex) | 450, 600, 750 mm |
| Σύνδεση EPS (4+4 pin) | Ναι |
| Συνδέσεις PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Σύνδεση CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεση ATX (20+4 pin) | Ναι |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Βάρος | 1.34 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: