Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτή η μικρή και κομψή θήκη υπολογιστή τύπου Mini Tower είναι σχεδιασμένη για χρήση με μητρικές κάρτες Micro ATX. Προσφέρει αρκετό χώρο για την εγκατάσταση διαφόρων εξαρτημάτων, όπως οπτικών μονάδων και σκληρών δίσκων, ενώ υποστηρίζει τη σύνδεση πολλών περιφερειακών μέσω θυρών USB και audio. Ιδανική για gaming και καθημερινή χρήση σε εσωτερικούς χώρους.
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Συμβατότητα μητρικής | Micro ATX |
| Προορισμός | Indoor |
| Τύπος | Freestanding |
| Τύπος αισθητήρα | Temperature sensor |
| Ύψος | 352 mm |
| Πλάτος | 180 mm |
| Βάθος | 425 mm |
| Εξωτερικές θέσεις 5.25" | 2 |
| Εξωτερικές θέσεις 3.5" | 1 |
| Εσωτερικές θέσεις 3.5'' | 2 |
| Εσωτερικές θέσεις 2.5'' | 1 |
| Εξαερισμός - μπροστινός ανεμιστήρας | 1 |
| Εξαερισμός - πίσω ανεμιστήρας | 1 |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Gaming | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: