Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC διαθέτει ισχύ 750 W και είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μητρικές πλακέτες τύπου ATX. Η κατασκευή της είναι ημι-μοντέρνα (Semi-Modular), επιτρέποντας την αποσπώμενη καλωδίωση για καλύτερη διαχείριση και αισθητική. Διαθέτει ενεργό σύστημα ψύξης με ανεμιστήρα διαμέτρου 140 mm, ο οποίος προσφέρει αποτελεσματική και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις SATA, PCI Express και Molex, ενώ η εμφάνισή της είναι μαύρη με φωτισμό σε μπλε, πράσινο και κόκκινο χρώμα, προσφέροντας και αισθητική αναβάθμιση στο σύστημα.
| Ισχύς | 750 W |
| Τύπος μητρικής | ATX |
| Modularity | Semi Modular |
| Πιστοποίηση | 80 Plus Gold |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Φωτισμός | Ναι (Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο) |
| Τάση εισόδου AC | 200 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 5 A |
| Απόδοση | 90 % |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V1) | 62 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 12.5 W |
| Μέγεθος ανεμιστήρα | 140 mm |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 8 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150, 550 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 3 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150, 550 mm |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 55 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU power | 55 cm |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Floppy disk drive connector | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: