Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από SPCC και tempered glass, διαθέτει πλευρικό παράθυρο και πολύχρωμο φωτισμό RGB στα ανεμιστηράκια του. Υποστηρίζει έως 3 μπροστινούς ανεμιστήρες 120 mm και έναν πίσω 120 mm, ενώ είναι κατάλληλο και για υδρόψυξη. Το κουτί έχει διαστάσεις 505x202.5x436 mm και βάρος 6.9 kg, με μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU 16.6 cm και μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 34.9 cm. Διαθέτει θύρες USB 2.0 και USB 3.2 Gen 1, καθώς και υποδοχές ήχου.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | SPCC, Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, πολύχρωμος RGB |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου/εξόδου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.6 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 34.9 cm |
| Αριθμός 3.5" θέσεων | 2 |
| Αριθμός 2.5" θέσεων | 2 |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διαστάσεις μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 240 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διαστάσεις πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διαστάσεις επάνω ανεμιστήρων | 120, 240 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 202.5 x 436 x 505 mm |
| Βάρος | 6.9 kg |
| Πάχος υλικού | 0.6 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: