Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 300 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές και servers, προσφέροντας αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας. Διαθέτει ενεργό Power Factor Correction (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS Bronze, που εξασφαλίζει οικονομία στην κατανάλωση και υψηλή απόδοση. Η μορφή της είναι TFX, κατάλληλη για μικρά ή slim κουτιά, ενώ η καλωδίωση είναι πλήρως ενσωματωμένη (non-modular). Η ψύξη γίνεται με έναν ενεργό ανεμιστήρα διαμέτρου 8 cm, προσφέροντας αποτελεσματική διαχείριση θερμοκρασίας.
| Ισχύς | 300 W |
| Μορφή PSU | TFX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Ψύξη | Ενεργή |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 8 cm |
| Τάση εισόδου AC | 115 - 230 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 6.3 A |
| Power Factor | 0.9 |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 95 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 95 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 10 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 16 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V1 | 14 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V2 | 15 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 15 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2 A |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 30 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 4 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150, 350 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150, 350 mm |
| EPS σύνδεση (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 35 cm |
| Σύνδεση floppy drive | 1 |
| Μήκος καλωδίου floppy disk drive | 15 cm |
| Προστασίες ισχύος | Over voltage, Overheating, Overload, Short circuit, Under voltage |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 175 x 85 x 65 mm |
| Βάρος | 1.07 kg |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: