Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC διαθέτει ισχύ 850 W και είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή PS/2. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum, που εξασφαλίζει υψηλή ενεργειακή απόδοση. Η τροφοδοσία είναι πλήρως modular, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιωμένη ροή αέρα. Ο ανεμιστήρας έχει διάμετρο 14 cm και προσφέρει ενεργή ψύξη, τοποθετημένος στην κορυφή της μονάδας. Το προϊόν έχει μαύρο και κόκκινο χρώμα και διαθέτει διακόπτη ενεργοποίησης/απενεργοποίησης.
| Ισχύς | 850 W |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Platinum |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | PS/2 |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Κόκκινο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 14 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 12 A |
| Power factor | 0.9 |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 849.96 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 100 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 70.83 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας SATA | 9 |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας SATA | 150,800 mm |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας Molex (4-pin) | 3 |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας Molex | 150,700 mm |
| EPS power connector (8-pin) | Ναι |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 6 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 60 cm |
| ATX power connector (20+4 pin) | Ναι |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Floppy disk drive connector | Ναι |
| PCI Express connector | Ναι |
| ATX version | 2.3 |
| Βάρος | 3.41 kg |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 160 mm |
| Ύψος | 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: