Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mini Tower κουτί υπολογιστή είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό SECC και διαθέτει μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπου ATX, micro ATX και Mini-ITX, προσφέροντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει συνολικά 6 θέσεις για δίσκους 3.5", 1 θέση για δίσκο 2.5" και 3 εξωτερικές θέσεις 5.25" για εγκατάσταση οπτικών μονάδων ή άλλων συσκευών. Το μέγιστο ύψος για τον ψύκτη της CPU είναι 15.5 cm και το μέγιστο μήκος για την κάρτα γραφικών 38 cm. Υποστηρίζει έως έναν ανεμιστήρα μπροστά και έναν πίσω, με διαμέτρους 80, 90 ή 120 mm. Το κουτί διαθέτει 2 θύρες USB 2.0, 2 θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 θύρα USB Type-C, καθώς και υποδοχές ήχου εισόδου και εξόδου. Το κουτί δεν περιλαμβάνει τροφοδοτικό και υποστηρίζει τροφοδοτικά τύπου ATX.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Υλικό | SECC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" (εσωτερικές) | 5 |
| Θέσεις 3.5" | 6 |
| Θέσεις 2.5" | 1 |
| Εξωτερικές θέσεις 5.25" | 3 |
| Θέση on/off κουμπιού | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Αριθμός θυρών USB 2.0 | 2 |
| Αριθμός θυρών USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Αριθμός θυρών USB Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 15.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετροι υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 80, 90, 120 mm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετροι υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 80, 90, 120 mm |
| Πλάτος | 185 mm |
| Βάθος | 450 mm |
| Ύψος | 412 mm |
| Βάρος | 4 kg |
| Πάχος υλικού | 0.6 mm |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: