Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Tower είναι κατασκευασμένο από SECC μέταλλο και έχει μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές micro ATX και διαθέτει 3 θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5" και 2 θέσεις 5.25" για εγκατάσταση οπτικών μονάδων ή άλλων συσκευών. Το μέγιστο ύψος για τον ψύκτη της CPU είναι 14 cm. Περιλαμβάνει τροφοδοτικό 350 W και διαθέτει θύρες USB 2.0 και USB 3.2 Gen 1 Type-A, καθώς και υποδοχές ήχου εισόδου και εξόδου. Το μέγεθος του κουτιού είναι 173 mm πλάτος, 368 mm βάθος και 365 mm ύψος, με βάρος 4.1 kg.
| Τύπος | PC |
| Μορφή | Tower |
| Υλικό | SECC |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενη μορφή μητρικής | micro ATX |
| Θέσεις 3.5" | 3 |
| Θέσεις 5.25" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 4 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 14 cm |
| Τροφοδοτικό | 350 W |
| Περιλαμβάνεται τροφοδοτικό | Ναι |
| Αριθμός τροφοδοτικών | 1 |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 0 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες εμπρός (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα εμπρός | 80 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πίσω (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα πίσω | 80 mm |
| Πλάτος | 173 mm |
| Βάθος | 368 mm |
| Ύψος | 365 mm |
| Βάρος | 4.1 kg |
| Πάχος υλικού | 0.5 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: