Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές μητρικές | micro ATX |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | SECC |
| Τροφοδοτικό | 350 W (συμπεριλαμβάνεται) |
| Θέσεις 3.5" | 3 (2 εσωτερικές, 1 εξωτερική) |
| Θέσεις 5.25" | 2 (εξωτερικές) |
| Θέσεις 2.5" | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ήχος | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5", 5.25" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων πίσω | 80, 90, 120 mm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 14 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 34 cm |
| Βάρος | 4.5 kg |
| Πάχος υλικού | 0.5 mm |
| Πλάτος | 180 mm |
| Βάθος | 408 mm |
| Ύψος | 352 mm |
| Συνδέσεις | Audio, Microphone, USB 3.0 (συμβατό με USB 3.1 Gen 1 / 3.2 Gen 1) |
| Εξωτερικές θέσεις 5.25" | 2 (για οπτικές μονάδες ή άλλες συσκευές με πρόσοψη) |
| Εξωτερικές θέσεις 3.5" | 1 (για συσκευές όπως card reader ή floppy disk) |
| Εσωτερικές θέσεις 3.5" | 2 (για σκληρούς δίσκους HDD) |
| Εσωτερικές θέσεις 2.5" | 1 (για SSD) |
| Πίσω ανεμιστήρας | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: