Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 500 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή PS/2 και υποστηρίζει το πρότυπο ATX 2.3. Διαθέτει ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) και προσφέρει υψηλή απόδοση 85%. Η τροφοδοσία είναι μη αρθρωτή (Non-Modular) και περιλαμβάνει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX για τη μητρική, 5 SATA, 3 Molex και 1 PCI Express 6+2 pin. Ο αερισμός γίνεται με έναν ανεμιστήρα 12 cm τοποθετημένο στην κορυφή, ενώ το περίβλημα έχει ασημί χρώμα και διαθέτει διακόπτη ενεργοποίησης/απενεργοποίησης.
| Ισχύς | 500 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | PS/2 |
| Έκδοση ATX | 2.3 |
| Μητρική σύνδεση | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 5 |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 3 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 1 |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Silver |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Yes |
| Τάση εισόδου AC | 200 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 4 A |
| Παράγοντας ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης παράγοντα ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 456 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V1 | 38 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 17 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2.5 A |
| Απόδοση | 85 % |
| Χαρακτηριστικά προστασίας ισχύος | Over voltage, Overload, Short circuit, Under voltage |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | RoHS |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733020 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: