Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο σε ultra small form factor, ιδανικό για Mini ITX μητρικές πλακέτες. Προσφέρει δύο εσωτερικές θέσεις για δίσκους 2.5" και υποστηρίζει ψύξη με δύο ανεμιστήρες 50 mm. Με διαστάσεις 19.7 cm πλάτος, 22 cm βάθος και 6.3 cm ύψος, είναι εξαιρετικά συμπαγές και ελαφρύ, με βάρος μόλις 1.5 kg. Περιλαμβάνει βάση στήριξης και δεν διαθέτει ενσωματωμένη τροφοδοσία.
| Μορφή | Ultra small form factor |
| Συμβατές Μητρικές | Mini ITX |
| Μέγιστο Μέγεθος Μητρικής | Mini ITX |
| Εσωτερικές Θέσεις Δίσκων | 2 (2.5") |
| Θέσεις Επέκτασης | 2 (εσωτερικές, 2.5") |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Βάση στήριξης |
| Τροφοδοτικό | Χωρίς τροφοδοτικό |
| Πλάτος | 19.7 cm |
| Βάθος | 22 cm |
| Ύψος | 6.3 cm |
| Βάρος | 1.5 kg |
| Σύστημα Ψύξης | 2 x 50 mm ανεμιστήρες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: