Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για οικιακή ή επαγγελματική χρήση. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX και micro ATX, ενώ διαθέτει αρκετές θέσεις για αποθήκευση, όπως 3 θέσεις 3.5", 2 θέσεις 5.25" και 1 θέση 2.5". Η κατασκευή του είναι στιβαρή με πάχος υλικού 0.6 mm και βάρος 4.5 κιλά. Παρέχει υποστήριξη για ψύκτρες ύψους έως 14 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 38 cm. Διαθέτει θύρες USB 2.0 και USB 3.2 Gen 1, καθώς και υποδοχές ήχου για είσοδο και έξοδο. Η τροφοδοσία τοποθετείται στο πάνω μέρος του κουτιού, ενώ υπάρχει κουμπί reset και ενδεικτικές λυχνίες LED.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX |
| Κατάλληλο για | Οικιακή / Επαγγελματική χρήση |
| Θέσεις 3.5" | 3 |
| Θέσεις 5.25" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 1 |
| Reset button | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Ήχος είσοδος | Ναι |
| Ήχος έξοδος | Ναι |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Πάνω |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 14 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες εμπρός (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων εμπρός | 80, 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πλευρικά (μέγιστος αριθμός) | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πλευρικά | 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πίσω (μέγιστος αριθμός) | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πίσω | 80 mm |
| Πλάτος | 180 mm |
| Βάθος | 484 mm |
| Ύψος | 404 mm |
| Βάρος | 4.5 kg |
| Πάχος υλικού | 0.6 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: