Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mini Tower κουτί υπολογιστή είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό SECC και διαθέτει μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπου ATX, micro ATX και Mini-ITX, προσφέροντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει συνολικά 6 θέσεις για 3.5" δίσκους, 3 θέσεις για 5.25" μονάδες και 1 θέση για 2.5" δίσκους, ενώ η μέγιστη υποστηριζόμενη κάρτα γραφικών έχει μήκος 38 cm και ο μέγιστος ύψος ψύκτη CPU είναι 15.5 cm. Το κουτί δεν περιλαμβάνει τροφοδοτικό, αλλά υποστηρίζει τροφοδοτικά τύπου ATX. Στις θύρες περιλαμβάνονται 2 USB 2.0, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A και 1 USB Type-C, καθώς και είσοδος και έξοδος ήχου. Υποστηρίζει έως 1 ανεμιστήρα μπροστά και 1 πίσω με διαμέτρους 80, 90 ή 120 mm. Το βάρος του κουτιού είναι 4 kg και οι διαστάσεις του είναι 185 mm πλάτος, 450 mm βάθος και 412 mm ύψος.
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | SECC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 6 |
| Θέσεις 5.25" | 3 |
| Θέσεις 2.5" | 1 |
| Εσωτερικές θέσεις 3.5" | 5 |
| Εξωτερικές θέσεις 5.25" | 3 |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 15.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Υποστηριζόμενοι μπροστινοί ανεμιστήρες (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετροι μπροστινών ανεμιστήρων | 80, 90, 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι πίσω ανεμιστήρες (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετροι πίσω ανεμιστήρων | 80, 90, 120 mm |
| Πλάτος | 185 mm |
| Βάθος | 450 mm |
| Ύψος | 412 mm |
| Βάρος | 4 kg |
| Πάχος υλικού | 0.6 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: