Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι μια εξαιρετική επιλογή για όσους αναζητούν ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση των εξαρτημάτων του υπολογιστή τους. Κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό SECC και σε μαύρο χρώμα, υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX και micro ATX. Διαθέτει αρκετές θέσεις για δίσκους και μονάδες οπτικών μέσων, ενώ προσφέρει υποστήριξη για ψύκτρες CPU ύψους έως 12 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 25 cm. Επιπλέον, παρέχει δυνατότητες για εγκατάσταση ανεμιστήρων σε διάφορα σημεία για βελτιωμένη ψύξη.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | SECC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX |
| Θέσεις 3.5" εξωτερικές | 4 |
| Θέσεις 5.25" εξωτερικές | 2 |
| Θέσεις 3.5" εσωτερικές | 3 |
| Θέσεις 5.25" εσωτερικές | 2 |
| Παράθυρο πλευρικό | Όχι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 12 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 25 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, Micro ATX |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες εμπρός (μέγιστος αριθμός) | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων εμπρός | 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πλευρικά (μέγιστος αριθμός) | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πλευρικά | 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πίσω (μέγιστος αριθμός) | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πίσω | 80 mm |
| Περιλαμβάνεται τροφοδοτικό | Όχι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Πλάτος | 160 mm |
| Βάθος | 428 mm |
| Ύψος | 410 mm |
| Βάρος | 4.5 kg |
| Πάχος υλικού | 0.6 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: