Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 550 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold που εξασφαλίζει υψηλή ενεργειακή απόδοση και μειωμένη κατανάλωση ρεύματος. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει εύκολη διαχείριση και τακτοποίηση των καλωδίων, ενώ ο ενεργός τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) βελτιώνει τη σταθερότητα της παροχής. Ο ανεμιστήρας 12 cm με ενεργό ψύξη τοποθετημένος στην κορυφή εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX για τη μητρική, 6 SATA, 3 Molex, 2 PCI Express 6+2 pin και 4+4 pin για την CPU, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων συστημάτων.
| Ισχύς | 550 W |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU form factor) | PS/2 |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Κορυφή |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 8 A |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 105 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 550 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 105 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 45.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over voltage, Overheating, Overload, Short circuit, Under voltage |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 65 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150, 450 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 3 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150, 450 mm |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 50 cm |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 65 cm |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας δισκέτας | 1 |
| Συμμόρφωση πιστοποιήσεων | RoHS |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 87 mm |
| Βάρος | 2.02 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: