Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC διαθέτει ισχύ 1300 W και είναι σχεδιασμένη με μορφή ATX, κατάλληλη για mid και full tower κουτιά. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum που εξασφαλίζει υψηλή ενεργειακή απόδοση. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει ευκολία στη διαχείριση και βελτιστοποιεί τη ροή αέρα, ενώ ο ενεργός τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) βελτιώνει την απόδοση. Ο ανεμιστήρας έχει διάμετρο 13.5 cm, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX, 12 SATA, 4 Molex, 6 PCI Express 6+2 pin, 1 PCI Express 16-pin και 1 Floppy, καλύπτοντας πλήρως τις ανάγκες ενός σύγχρονου υπολογιστή.
| Ισχύς | 1300 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 13.5 cm |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 15-8 A |
| Συντελεστής ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 24 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V1) | 108.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 24 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Short circuit, Under voltage |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| Έκδοση ATX | 3.0 |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 12 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 100, 550 mm |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150, 500 mm |
| Σύνδεση EPS (8-pin) | Ναι |
| Συνδέσεις PCI Express (6+2 pin) | 6 |
| Σύνδεση PCI Express (16-pin) | 1 |
| Σύνδεση Floppy drive | 1 |
| Βάρος | 3.13 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 150 x 160 x 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: