Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 550 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, που διευκολύνει τη διαχείριση και την εγκατάσταση, ενώ η πιστοποίηση 80 PLUS Gold εξασφαλίζει υψηλή ενεργειακή απόδοση. Ο ενεργός τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) βελτιώνει την απόδοση και μειώνει τις απώλειες. Ο ανεμιστήρας 120 mm παρέχει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο, ενώ η μονάδα διαθέτει πολλαπλές προστασίες για ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 550 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ψύξη | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 8 A |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 546 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 45.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 65 cm |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας SATA | 6 |
| Μήκος καλωδίων τροφοδοσίας SATA | 500,650,800 mm |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας Molex (4-pin) | 3 |
| Μήκος καλωδίων τροφοδοσίας Molex | 500,650,800,950 mm |
| Αριθμός συνδέσμων PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 50 cm |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Yes |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας CPU | 80 cm |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας δισκέτας | 1 |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
| Βάρος | 2.15 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: