Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την εγκατάσταση μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει 2 θέσεις για δίσκους 3.5" και 2 θέσεις για δίσκους 2.5", ενώ υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης. Η μέγιστη επιτρεπτή ύψος ψύκτρας CPU είναι 16.5 cm, καθιστώντας το κατάλληλο για gaming και απαιτητικές χρήσεις. Υποστηρίζει πολλαπλές επιλογές ψύξης με έως 3 ανεμιστήρες μπροστά, 1 πίσω και 2 στην κορυφή, καθώς και διάφορα μεγέθη ψυγείων υδρόψυξης.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος | PC |
| Συμβατότητα Μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις Επέκτασης | 7 |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Υποστήριξη Μπροστινών Ανεμιστήρων (max) | 3 |
| Διαμέτρους Μπροστινών Ανεμιστήρων | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Πίσω Ανεμιστήρας Εγκατεστημένος | 1x 120 mm |
| Υποστήριξη Πίσω Ανεμιστήρων (max) | 1 |
| Διάμετρος Πίσω Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Υποστήριξη Άνω Ανεμιστήρων (max) | 2 |
| Διαμέτρους Άνω Ανεμιστήρων | 120, 140, 240, 280 mm |
| Υποστήριξη Μπροστινών Ψυγείων | 240, 280, 360 mm |
| Υποστήριξη Άνω Ψυγείων | 240, 280 mm |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB Type-C | 1 |
| Ήχος Εισόδου | Ναι |
| Ήχος Εξόδου | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 215 x 390 x 485 mm |
| Βάρος | 5.3 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: