Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 650 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές και servers, προσφέροντας αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση που διευκολύνει τη διαχείριση και την εγκατάσταση, ενώ η πιστοποίηση 80 PLUS Bronze εξασφαλίζει οικονομία στην κατανάλωση και υψηλή απόδοση. Ο ενεργός τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) και η τεχνολογία ρουλεμάν FDB συμβάλλουν στη σταθερότητα και τη μακροζωία της μονάδας. Ο ανεμιστήρας 12 cm παρέχει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο, ενώ τα πολλαπλά προστατευτικά κυκλώματα εξασφαλίζουν την ασφάλεια του συστήματος.
| Ισχύς | 650 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Bronze |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ανεμιστήρας | 1 ανεμιστήρας 12 cm |
| Είσοδος AC Τάση | 100 - 240 V |
| Είσοδος AC Συχνότητα | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 A |
| Συντελεστής Ισχύος | 0.9 |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 648 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 54 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2.5 A |
| Προστατευτικά κυκλώματα | Over current, Over voltage, Overheating, Overload, Short circuit, Under voltage |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 65 cm |
| Αριθμός SATA συνδετήρων | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150, 500 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδετήρων (4-pin) | 3 |
| Μήκος καλωδίου Peripheral (Molex) | 500 mm |
| EPS συνδετήρας (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express συνδετήρες (6+2 pin) | 4 |
| Floppy drive συνδετήρας | 1 |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
| Βάρος | 1.65 kg |
| Πιστοποιήσεις | CB, EAC, FCC, CE, RoHS |
| Πιστοποιητικά βιωσιμότητας | ErP |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733020 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: