Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μέγεθος | Cube |
| Τύπος | PC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις αποθήκευσης συνολικά | 4 |
| Θέσεις επέκτασης πλήρους ύψους | 6 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, πολύχρωμος |
| Πάνελ σκληρυμένου γυαλιού | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Όχι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 17.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 20 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Έλεγχος ταχύτητας ανεμιστήρων | Ναι |
| Ανεμιστήρες πλάγιου μέρους | 2x 120 mm |
| Ανεμιστήρες πίσω | 1x 120 mm |
| Ανεμιστήρες κάτω | 3x 120 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέτας πάνω | 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Κλουβί HDD/SSD combo | Ναι |
| Πλάτος | 295 mm |
| Βάθος | 430 mm |
| Ύψος | 390 mm |
| Βάρος | 7.3 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: