Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διαχειριζόμενος switch με 24 θύρες Gigabit Ethernet και 4 θύρες 10 Gigabit SFP+ προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία για δίκτυα επιχειρήσεων. Υποστηρίζει PoE+ με προϋπολογισμό ισχύος 375 W, επιτρέποντας την τροφοδοσία συσκευών μέσω Ethernet. Είναι σχεδιασμένος για τοποθέτηση σε rack και διαθέτει προηγμένες λειτουργίες δρομολόγησης Layer 3, υποστήριξη VLAN, και πολλαπλά πρωτόκολλα διαχείρισης και ασφάλειας, καθιστώντας τον ιδανικό για απαιτητικά δίκτυα με ανάγκες για σταθερότητα και επεκτασιμότητα.
| Τύπος Συσκευής | Switch - 24 θύρες - L3 - Διαχειριζόμενο - stackable |
| Τύπος Ενσωμάτωσης | Rack-mountable |
| Υποκατηγορία | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Προϋπολογισμός PoE | 375 W |
| Επιδόσεις | Forwarding rate (64-byte packets): 95.23 Mpps, Switching capacity: 128 Gbps |
| Μέγιστος αριθμός μονάδων σε stack | 8 |
| Πίνακας MAC Address | 16000 entries |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | 9000 bytes |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 44.5 cm x 34.5 cm x 4.4 cm |
| Βάρος | 4.6 kg |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | STP, static IP routing, RSTP, MSTP, IGMP, IGMPv2, IGMPv3, CIDR, RIP-2, policy-based routing (PBR), MLD, MLDv2, Bonjour |
| Πρωτόκολλα Απομακρυσμένης Διαχείρισης | CLI, SNMP, Telnet, SSH, SSH-2, DHCP, SCP, HTTPS, HTTP, ICMP, TFTP, Syslog, SNMP 2c, SNMP 3, RMON, RADIUS |
| Αλγόριθμος Κρυπτογράφησης | SSL, MD5 |
| Μέθοδος Πιστοποίησης | RADIUS, TACACS+ |
| Επεξεργαστής | X ARM: 1.4 GHz |
| Μνήμη RAM | 1 GB DDR4 SDRAM |
| Flash Memory | 512 MB |
| Ενδείξεις Κατάστασης | System, link/activity/speed, PoE |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική τροφοδοσία, AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Λειτουργίας | Θερμοκρασία: -5 °C έως 50 °C, Υγρασία: 5 - 90% RH (μη συμπυκνωμένη) |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Αποθήκευσης | Θερμοκρασία: -25 °C έως 70 °C, Υγρασία: 5 - 90% RH (μη συμπυκνωμένη) |
| Συμβατότητα Προτύπων | IEEE 802.1x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Συμπεριλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Pointer card, mounting kit |
| MTBF | 698,220 ώρες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: