Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διαχειριζόμενος διακόπτης δικτύου τύπου L2 προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία με 8 θύρες Gigabit Ethernet και 2 combo SFP θύρες. Υποστηρίζει λειτουργίες Power over Ethernet (PoE) με συνολικό προϋπολογισμό ισχύος 120 W, ιδανικό για τροφοδοσία συσκευών μέσω δικτύου. Διαθέτει χαρακτηριστικά όπως υποστήριξη VLAN, QoS, multicast, και ασφάλεια με ACL και RADIUS authentication, καθιστώντας τον κατάλληλο για απαιτητικά δίκτυα. Η κατασκευή του είναι σε γκρι χρώμα και σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε ράφι (rack mounting).
| Τύπος διακόπτη | Managed |
| Layer | L2 |
| Υποστήριξη PoE | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Τοποθέτηση σε rack | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πλήθος θύρων RJ-45 Ethernet | 8 |
| Τύπος θύρων Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Πλήθος combo SFP θύρων | 2 |
| Θύρα κονσόλας | RJ-45/USB Type-C |
| Πλήθος PoE+ θυρών | 8 |
| Συνολικός προϋπολογισμός ισχύος PoE | 120 W |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 16000 εγγραφές |
| Χωρητικότητα switching | 20 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 14.88 Mpps |
| Υποστήριξη στατικών δρομολογίων | Ναι |
| Αριθμός στατικών δρομολογίων | 990 |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι |
| Μέγεθος jumbo frames | 9000 bytes |
| Μνήμη buffer πακέτων | 1.5 MB |
| Υποστηριζόμενα πρότυπα δικτύου | IEEE 802.1D, 802.1Q, 802.1p, 802.1s, 802.1w, 802.1x, 802.3ab, 802.3ad, 802.3u, 802.3x, 802.3z |
| Υποστήριξη port mirroring | Ναι |
| Υποστήριξη link aggregation | Ναι |
| Έλεγχος broadcast storm | Ναι |
| Υποστήριξη spanning tree protocol | Ναι |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Αριθμός VLANs | 4093 |
| Πηγή τροφοδοσίας | AC |
| Τάση εισόδου AC | 110 - 220 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 148.12 W |
| Τύπος φις ρεύματος | Type C |
| Υποστήριξη multicast | Ναι |
| Λειτουργίες DHCP | DHCP Option 82, DHCP client, DHCP server |
| Access Control List (ACL) | Ναι |
| IGMP snooping | Ναι |
| Αριθμός εγγραφών IGMP | 2000 |
| Υποστήριξη SSH/SSL | Ναι |
| Προστασία από βρόχους (loop protection) | Ναι |
| Τύπος αυθεντικοποίησης | RADIUS |
| Τρόποι αυθεντικοποίησης | MAC-based authentication, Web-based authentication |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -5 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 90 % |
| Αποβολή θερμότητας | 505.41 BTU/h |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 297.4 mm x 268.2 mm x 43.9 mm |
| Βάρος | 2.59 kg |
| MTBF | 1786412 h |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Switch, power cable, USB Type C cable and mounting hardware |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: