Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διακόπτης δικτύου τύπου switch με 48 θύρες και υποστήριξη Layer 3 αποτελεί μια έξυπνη λύση για δίκτυα Gigabit Ethernet. Είναι σχεδιασμένος για τοποθέτηση σε rack και προσφέρει υψηλή απόδοση με ρυθμό προώθησης 77.38 Mpps και χωρητικότητα μεταγωγής 104 Gbps. Διαθέτει 48 θύρες 10/100/1000Base-T και 4 θύρες 1 Gigabit Ethernet SFP+, υποστηρίζοντας προηγμένα πρωτόκολλα δρομολόγησης και διαχείρισης, καθώς και πλήθος λειτουργιών ασφαλείας και ποιότητας υπηρεσίας (QoS). Με ενσωματωμένη τροφοδοσία και ευρεία γκάμα προτύπων συμβατότητας, είναι ιδανικός για απαιτητικά περιβάλλοντα δικτύωσης.
| Τύπος Συσκευής | Switch - 48 θύρες - L3 - smart |
| Τύπος Ενσωμάτωσης | Rack-mountable |
| Υποκατηγορία | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 48 x 10/100/1000Base-T + 4 x 1 Gigabit Ethernet SFP+ |
| Επέκταση / Συνδεσιμότητα | 48 x 1000Base-T RJ-45, 4 x Gigabit SFP SFP+, 1 x console RJ-45, 1 x USB-C console |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική τροφοδοσία |
| Τάση Λειτουργίας | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 44.5 cm x 28.8 cm x 4.4 cm |
| Βάρος | 3.95 kg |
| Ρυθμός Προώθησης (64-byte πακέτα) | 77.38 Mpps |
| Χωρητικότητα Μεταγωγής | 104 Gbps |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 8000 εγγραφές |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | 9000 bytes |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | STP, static IP routing, MSTP, RSTP, IGMP, IGMPv2, IGMPv3, CIDR, MLD, MLDv2, Bonjour |
| Πρωτόκολλα Απομακρυσμένης Διαχείρισης | CLI, Telnet, SSH, SSH-2, DHCP, ICMP, SNMP, RADIUS, Syslog, HTTP, HTTPS, SNMP 2c, SNMP 3, RMON, TFTP, SCP |
| Αλγόριθμος Κρυπτογράφησης | SSL |
| Μέθοδος Πιστοποίησης | RADIUS |
| Επεξεργαστής | X ARM: 1.4 GHz |
| Μνήμη RAM | 1 GB DDR4 SDRAM |
| Flash Memory | 512 MB |
| Ενδείξεις Κατάστασης | System, link/activity/speed |
| MTBF | 1,452,667 ώρες |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Λειτουργίας | Θερμοκρασία: -5 °C έως 50 °C, Υγρασία: 10 - 90% RH (μη συμπυκνωμένη) |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες Αποθήκευσης | Θερμοκρασία: -25 °C έως 70 °C, Υγρασία: 10 - 90% RH (μη συμπυκνωμένη) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: