Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος switch | Managed |
| Επίπεδο switch | L2/L3 |
| Υποστήριξη Quality of Service (QoS) | Ναι |
| Web-based διαχείριση | Ναι |
| Υποστήριξη ARP inspection | Ναι |
| Υποστήριξη MIB | Ναι |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Υποστήριξη multicast | Ναι |
| Υποστήριξη Port mirroring | Ναι |
| Υποστήριξη Flow control | Ναι |
| Broadcast storm control | Ναι |
| Υποστήριξη Spanning tree protocol | Ναι |
| Υποστήριξη Head-of-line (HOL) blocking | Ναι |
| Υποστήριξη Static route | Ναι |
| Υποστήριξη Jumbo frames | Ναι (9000 bytes) |
| Υποστήριξη Access Control List (ACL) | Ναι |
| Υποστήριξη IGMP snooping | Ναι |
| Φιλτράρισμα MAC διευθύνσεων | Ναι |
| Υποστήριξη SSH/SSL | Ναι |
| Πλήθος θύρων RJ-45 Ethernet | 16 |
| Τύπος θύρων Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Πλήθος εγκατεστημένων SFP modules | 2 |
| Ταχύτητα Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Συχνότητα επεξεργαστή | 1400 MHz |
| Εσωτερική μνήμη | 1024 MB |
| Flash μνήμη | 512 MB |
| Τροφοδοσία | AC |
| Τύπος φις τροφοδοσίας | Type C |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος λειτουργίας θερμοκρασίας | 0 - 50 °C |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25 - 70 °C |
| Λειτουργική σχετική υγρασία | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 90 % |
| Πλάτος | 271.5 mm |
| Βάθος | 268.2 mm |
| Ύψος | 43.9 mm |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Switch, καλώδιο τροφοδοσίας, καλώδιο USB Type C και υλικό τοποθέτησης |
| Πλάτος συσκευασίας | 414 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 399 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 108 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 3.74 kg |
| Υποστήριξη τοποθέτησης σε Rack | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: