Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο διαχειριζόμενος switch δικτύου προσφέρει 48 θύρες Gigabit Ethernet και 4 θύρες 10 Gigabit SFP+, ιδανικός για απαιτητικά δίκτυα που χρειάζονται υψηλή απόδοση και ευελιξία. Είναι σχεδιασμένος για τοποθέτηση σε rack και υποστηρίζει προηγμένα πρωτόκολλα δρομολόγησης και ασφάλειας, καθιστώντας τον κατάλληλο για επιχειρησιακές εφαρμογές με αυξημένες απαιτήσεις διαχείρισης και αξιοπιστίας. Με δυνατότητα στοίβαξης έως 8 μονάδων, παρέχει μεγάλη χωρητικότητα και ευκολία στην επέκταση του δικτύου.
| Τύπος Συσκευής | Switch - 48 θύρες - L3 - Διαχειριζόμενο - στοίβαξη |
| Τύπος Ενσωμάτωσης | Rack-mountable |
| Υποκατηγορία | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 48 x 10/100/1000Base-T + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Επιδόσεις | Forwarding rate (64-byte packets): 130.94 Mpps, Switching capacity: 176 Gbps |
| Μέγιστος Αριθμός Μονάδων σε Στοίβα | 8 |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | STP, static IP routing, RSTP, MSTP, IGMP, IGMPv2, IGMPv3, CIDR, RIP-2, policy-based routing (PBR), MLD, MLDv2, Bonjour |
| Πρωτόκολλα Απομακρυσμένης Διαχείρισης | CLI, SNMP, Telnet, SSH, SSH-2, DHCP, SCP, HTTPS, HTTP, ICMP, TFTP, Syslog, SNMP 2c, SNMP 3, RMON, RADIUS |
| Αλγόριθμος Κρυπτογράφησης | SSL, MD5 |
| Μέθοδος Πιστοποίησης | RADIUS, TACACS+ |
| Προδιαγραφές Συμμόρφωσης | IEEE 802.1x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Επεξεργαστής | X ARM: 1.4 GHz |
| Μνήμη RAM | 1 GB DDR4 SDRAM |
| Flash Memory | 512 MB |
| Δείκτες Κατάστασης | System, link/activity/speed |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική τροφοδοσία |
| Τάση Λειτουργίας | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 44.5 cm x 28.8 cm x 4.4 cm |
| Βάρος | 3.95 kg |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -5 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 50 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 10 - 90% RH (μη συμπυκνούμενη) |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -25 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Αποθήκευσης | 70 °C |
| Εύρος Υγρασίας Αποθήκευσης | 10 - 90% RH (μη συμπυκνούμενη) |
| MTBF | 1,452,667 ώρες |
| Συνοδευτικά Αξεσουάρ | Pointer card, mounting kit |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: