Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο διακόπτης δικτύου τύπου switch με 24 θύρες και υποστήριξη Layer 3 αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για δίκτυα Gigabit Ethernet. Είναι σχεδιασμένος για τοποθέτηση σε ράφι (rack-mountable) και προσφέρει υψηλή απόδοση με δυνατότητα στοίβαξης (stackable) και εύρος ζώνης στοίβαξης 80 Gbps. Διαθέτει 24 θύρες 10/100/1000 Mbps και 4 θύρες Gigabit SFP για uplink, υποστηρίζοντας πολλαπλά πρωτόκολλα δρομολόγησης και προηγμένες λειτουργίες QoS, ιδανικό για απαιτητικά δίκτυα επιχειρήσεων.
| Τύπος Συσκευής | Switch - 24 ports - L3 - stackable |
| Τύπος Ενσωμάτωσης | Rack-mountable |
| Υποκατηγορία | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (uplink) |
| Επίπεδο Layer | L3 |
| Εύρος Ζώνης Στοίβαξης | 80 Gbps |
| Χωρητικότητα Switching | 56 Gbps |
| Ρυθμός Προώθησης | 83.33 Mpps |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 16000 entries |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | 9198 bytes |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | OSPF, RIP-1, RIP-2, EIGRP, VRRP, PIM-SM, EIGRP for IPv6, PIM-SSM, policy-based routing (PBR), RIPng, MSTP |
| Πρωτόκολλα Απομακρυσμένης Διαχείρισης | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, SNMP 2c, CLI, NETCONF, RESTCONF |
| Λειτουργίες | QoS, Cisco StackWise Technology, Rapid PVST+, SRR, PXE support, RSPAN, NetFlow, Energy Efficient Ethernet, MIB, CoS, FNF, 802.1x authentication, DSCP support, MACsec support, 6MB packet buffer, CoPP, SPAN, EEM, PIM, FHS, PVLAN support, CIR |
| Συμβατά Πρότυπα | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s |
| Μνήμη RAM | 2 GB |
| Flash Memory | 4 GB |
| Διασυνδέσεις | 24 x 1000Base-T RJ-45, 4 x 1000Base-X SFP uplink, 1 x network stack device, 1 x management (LAN) RJ-45, 1 x console RJ-45 |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική τροφοδοσία - hot-plug |
| Μέγιστος Αριθμός Υποστηριζόμενων Τροφοδοτικών | 2 |
| Επιλογή Εφεδρικής Τροφοδοσίας | Προαιρετική |
| Τάση Λειτουργίας | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| MTBF | 531,030 ώρες |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 44.5 cm x 28.8 cm x 4.4 cm |
| Βάρος | 4.35 kg |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 5 - 90% (μη συμπυκνούμενη) |
| Εύρος Θερμοκρασίας Αποθήκευσης | -40 °C έως 70 °C |
| Εύρος Υγρασίας Αποθήκευσης | 5 - 90% (μη συμπυκνούμενη) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: