Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι σχεδιασμένο ειδικά για gaming, προσφέροντας μια μαύρη μονοχρωματική επιφάνεια από ύφασμα που εξασφαλίζει άνεση και ακρίβεια στις κινήσεις του ποντικιού. Με μέγεθος XL και διαστάσεις 450x400 mm, παρέχει αρκετό χώρο για ελευθερία κινήσεων, ενώ το πάχος των 6 mm προσφέρει σταθερότητα και ανθεκτικότητα. Το προϊόν δεν διαθέτει υποστήριξη καρπού, εστιάζοντας στην απλότητα και την πρακτικότητα για απαιτητικούς gamers.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Ύφασμα |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Μέγεθος | XL |
| Πλάτος | 450 mm |
| Βάθος | 400 mm |
| Πάχος | 6 mm |
| Βάρος | 822 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: